Pożyczki Ratka

Ocena: 3.22
(ilość ocen: 13)

Serwis pożyczkowy Ratka.pl należy do Aasa Polska S.A., która jest polskim oddziałem skandynawskiej grupy Global Aasa.

Klient może wnioskować w tym serwisie o pożyczkę ratalną w wysokości 1000-10000 złotych na okres od 10 miesięcy do 2 lat. Niestety terminy i kwoty nie są elastyczne.

Sama oferta jest dobra pod względem kosztów dla pożyczek poniżej 2000 złotych. Spłata zobowiązania następuje w comiesięcznych ratach, są one malejące – oznacza to iż każda kolejna rata wynosi mniej niż poprzednia. Jednak różnice nie są zbyt duże – jest to kilka-kilkanaście złotych w zależności od wysokości kwoty pożyczki.

ratka strona internetowa

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Lendon.pl logo
Ocena: 3.49
(ilość ocen: 47)
Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Netcredit logo
Ocena: 3.98
(ilość ocen: 48)
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Vivus.pl logo
Ocena: 4.11
(ilość ocen: 51)
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Warunki otrzymania pożyczki w Ratka

Otrzymanie pożyczki w Ratka.pl wiąże się z koniecznością spełnienia pewnych wymogów. Może się zdarzyć, iż pożyczkodawca poprosi o okazanie pewnych dokumentów w celu potwierdzających otrzymywane dochody (np. wyciąg elektroniczny z konta bankowego). Pożyczkobiorca w Ratka.pl musi:

  • mieszkać w Polsce;
  • być w wieku 20-80 lat;
  • uzyskiwać stałe dochody w Polsce (renta, praca, emerytura)
  • posiadać e-mail, telefon komórkowy, oraz własne konto bankowe;
  • nie być obecnym w rejestrze dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Jak otrzymać pożyczkę w Ratka?

Po przejściu do ratka.pl (link poniżej), należy wybrać na suwaku kwotę pożyczki oraz czas spłaty i kliknąć przycisk „złóż wniosek„. W danych wniosku pożyczkowego zostaniesz poproszony o podanie swoich danych w kilku obszarach: dane podstawowe – osobiste, dane o dochodach i zatrudnieniu, adres zamieszkania.

Po złożeniu wniosku jeszcze tego samego dnia powinien otrzymać mailowo lub telefonicznie decyzję. W przypadku akceptacji wniosku, następnie przyjedzie do Ciebie kurier (bezpłatnie) z umową do podpisania oraz z harmonogramem rat (dostaniesz te dokumenty również wcześniej na e-mail, abyś mógł je jeszcze raz dokładnie sprawdzić). Po otrzymaniu podpisanej umowy przez pożyczkodawcę, zostanie niezwłocznie wykonany przelew – pieniądze powinny dotrzeć w ciągu 1 dnia roboczego na konto, z którego wcześniej wykonałeś przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł (pieniądze można odebrać również w placówce poczty za pomocą czeku GIRO).

opinie ikona

Opinie

Ratka to wygodna pożyczka ratalna z długim okresem spłaty. Dzięki przejrzystemu kalkulatorowi, znajdującemu się na stronie internetowej szybko i precyzyjnie wyliczysz koszt finansowania oraz wysokość miesięcznej raty. Pieniądze możesz otrzymać tradycyjnym przelewem Elixir, szybkim przelewem Blue Cash lub odebrać gotówkę na poczcie.