Pożyczki Monedo

Pożyczki Monedo
3.1 (62.5%) 24 ocen

Monedo to serwis należący do spółki Kreditech Polska, można w nim wnioskować o pożyczkę ratalną w kwocie od 1500 do 10000 złotych.
W odróżnieniu od innych pożyczkodawców, oferta jest dopasowywana do klienta – po kontakcie z firmą, przedstawiana jest indywidualna oferta. Tak było przynajmniej początkowo – obecnie klient wybiera kwotę pożyczki oraz ilość rat, a na tej podstawie są wyliczane koszty.

Ofertę można pochwalić jednak za szybkość procedur i wypłaty środków – umowę można „podpisać” online, a środki dostać ekspresowo na swoje konto bankowe.

Kto może otrzymać pożyczkę w Monedo?

Poza odpowiednią oceną klienta przez Monedo, należy spełnić wymagane kryteria:

  • polskie obywatelstwo;
  • ukończenie 18 roku życia;
  • własne konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Czas otrzymania przelewu

Monedo wysyła przelewy ekspresowo, jednak ich otrzymanie jest uwarunkowane przez bank klienta (zwłaszcza w weekendy lub nocą). Obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 (telefonicznie i mailowo).

Pożyczki Monedo
3.1 (62.5%) 24 ocen
opinie ikona

Opinie

Wśród największych zalet Monedo, klienci wskazują minimalną ilość formalności oraz możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy. Dużym walorem jest również przejrzysta strona internetowa oraz doskonale wyeksponowany kalkulator kredytowy, umożliwiający łatwą i szybką kalkulację kosztów pożyczki.

Przejdź do Monedo Now