Pożyczki Caseo

Ocena: 2.67
(ilość ocen: 6)

Serwis Caseo.pl udziela szybkich pożyczek pozabankowych przedsiębiorcom, korzystającym na co dzień z kasy fiskalnej. Za pośrednictwem serwisu Caseo pożyczysz nawet 25 000 zł, rozkładając spłatę na maksymalnie 12 miesięcy. Pożyczkodawca gwarantuje szybką decyzję, minimalną ilość formalności oraz jasne, przejrzyste zapisy umowy. Marka Caseo należy do Optima Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 82.

Caseo strona internetowa

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Lendon.pl logo
Ocena: 3.49
(ilość ocen: 47)
Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Netcredit logo
Ocena: 3.98
(ilość ocen: 48)
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Vivus.pl logo
Ocena: 4.11
(ilość ocen: 51)
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Jak wygląda pożyczka w serwisie Caseo?

Caseo udziela ratalnych pożyczek pozabankowych w kwocie do 25 000 zł. Co ważne, nowi klienci serwisu mogą wnioskować o maksymalną kwotę finansowania. Na spłatę pożyczki w Caseo będziesz miał maksymalnie 12 miesięcy. Jak deklaruje pożyczkodawca, całkowity miesięczny koszt finansowania wynosi jedynie 9,99%.

Po pożyczkę w serwisie Caseo może sięgnąć osoba, która:

  • jest pełnoletnia,
  • prowadzi działalność gospodarczą,
  • rejestruje obroty na kasie fiskalnej.

Czy Caseo weryfikuje BIK?

Niestety, pożyczkodawca nie udostępnił informacji na temat weryfikacji historii kredytowej pożyczkobiorców w Biurze Informacji Kredytowej.

Czy Caseo sprawdza KRD, BIG i ERIF?

W serwisie Caseo.pl na próżno szukać informacji na temat weryfikacji danych klientów w Biurach Informacji Gospodarczej. Niestety, pożyczkodawca nie udostępnił potencjalnym pożyczkobiorcom takiej informacji.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Caseo?

Aby pożyczyć pieniądze w serwisie Caseo.pl niezbędny będzie jedynie dowód osobisty oraz wydruk z kasy fiskalnej.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w Caseo?

O pożyczkę w Caseo możesz wnioskować w dwojaki sposób – dzwoniąc na infolinię lub wysyłając formularz kontaktowy, znajdujący się na stronie www.caseo.pl.

Jeśli zdecydujesz się wnioskować o pożyczkę online, po wysłaniu formularza skontaktuje się z Tobą konsultant, który w trakcie jednej rozmowy przedstawi Ci ofertę i umówi na spotkanie z doradcą.  Podczas spotkania doradca odbierze wydruk z kasy fiskalnej i przekaże umowę. Po jej podpisaniu otrzymasz ekspresowy przelew na konto.

Czy mogę wliczyć prowizję w koszty uzyskania przychodu?

Jak najbardziej. Prowadząc działalność gospodarczą możesz wliczyć prowizję w koszty uzyskania przychodu. A to pozwoli Ci zmniejszyć wysokość opodatkowania i zaoszczędzić całkiem sporą sumę.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Caseo?

Niestety, na stronie www.caseo.pl brak kalkulatora pożyczkowego oraz reprezentatywnego przykłady pożyczki. Jedyną informacją, jaką udostępnił pożyczkodawca jest miesięczny koszt pożyczenia pieniędzy, który wynosi 9,99%.

Na co mogę przeznaczyć pieniądze?

Pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel, związany z działalnością gospodarczą. Może to być sfinansowanie bieżących potrzeb firmy, takich jak spłata faktur, wypłata pensji czy zakup towaru lub inwestycje, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes. Pieniędzmi z pożyczki możesz sfinansować również zaległe zobowiązania w stosunku do kontrahentów lub instytucji takich jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Urząd Skarbowy.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie Caseo?

Jeśli nie spłacisz pożyczki w Caseo, musisz liczyć się z koniecznością pokrycia kosztu odsetek za opóźnienie. Ich wysokość wynosi obecnie 14 proc. w skali roku.

W przypadku opóźnień w spłacie pożyczkodawca będzie miał również prawo rozpocząć procedurę windykacyjną i wysyłać do Ciebie monity, czyli SMS-owe, e-mailowe i listowne przypomnienia o konieczności uregulowania zadłużenia. Może również stosować windykację telefoniczną.

Jeśli jego działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, sprawa może zostać przekazana do zewnętrznej firmy windykacyjnej lub na sądową wokandę. A to oznacza nie tylko dodatkowe koszty, ale również ogromną dawkę stresu.

opinie ikona

Opinie

Pożyczka w Caseo została stworzona specjalnie z myślą o mikroprzedsiębiorcach. Pożyczkodawca dołożył więc wszelkich starań, aby maksymalnie dostosować produkt do ich potrzeb i wymagań. Trzeba przyznać, że zrealizował swoje zamierzenie naprawdę bez zarzutu.