Pożyczki Autokapitał

Ocena: 2.8
(ilość ocen: 5)

Autokapitał jest serwisem, udzielającym nowoczesnych pożyczek pozabankowych, oferowanych we współpracy z funduszem PSF LEASE FIZ AN zarządzanym przez Saturn TFI S.A. Ogromnym walorem Autokapitału jest ogromne doświadczenie pracowników. Osoby zarządzające firmą i produktami posiadają wieloletnie doświadczenie, zdobywane przez lata nie tylko w bankowości, ale także w firmach leasingowych i ubezpieczeniowych.

Autokapitał strona internetowa

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Lendon.pl logo
Ocena: 3.49
(ilość ocen: 47)
Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Netcredit logo
Ocena: 3.98
(ilość ocen: 48)
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Vivus.pl logo
Ocena: 4.11
(ilość ocen: 51)
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Pożyczkodawca działa na terenie całej Polski. Dostęp do produktów finansowych, oferowanych przez Autokapitał gwarantuje rozległa sieć współpracowników, obejmująca ponad 300 osób. Pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek za pośrednictwem serwisu Autokapital.pl jest PSF Loans Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 200 lok. 345.

Jak wygląda pożyczka w serwisie Autokapitał?

 Autokapitał udziela pożyczek ratalnych:

 • na sfinansowanie zakupu pojazdu na rynku wtórnym;
 • na dowolny cel, z zabezpieczeniem w postaci pojazdu.

Pożyczkodawca udziela pożyczek do 65 % wartości pojazdu na okres 12, 24, 36 i 48 miesięcy. Minimalna kwota finansowania to 6000 zł, maksymalna – aż 100 000 zł.

Po pożyczkę w serwisie Autokapitał może sięgnąć osoba, która:

 • jest w wieku od 21 do 70 lat;
 • posiada auto, które może stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Czy Autokapitał weryfikuje BIK?

Przed wydaniem decyzji Autokapitał może zweryfikować Twoje dane w Biurze Informacji Kredytowej. Wynik weryfikacji może wpłynąć na decyzję o udzieleniu pożyczki.

Czy Autokapitał sprawdza KRD, BIG i ERIF?

Pożyczkodawca może także sprawdzić Twoje dane w rejestrach BIG-u oraz KRD. Niestety, na stronie internetowej Autokapital.pl brakuje informacji na temat weryfikacji bazy ERIF.

Czy Autokapitał udziela pożyczek również firmom?

Tak. Korzystając z usług Autokapitału pożyczkę może otrzymać nie tylko osoba prywatna, ale także firma.

Jaki samochód może stanowić zabezpieczenie pożyczki?

 Zabezpieczenie pożyczki może stanowić auto, które:

 • należy do kategorii samochodów osobowych lub dostawczych (do 3,5 t);
 • w momencie udzielania pożyczki ma nie więcej niż 12 lat (dla samochodów osobowych) lub 8 lat (dla samochodów dostawczych);
 • posiada kartę pojazdu;
 • nie posiada na sobie ustanowionych zabezpieczeń;
 • posiada wyłącznie jednego właściciela;
 • posiada polisę OC.

Jakie dokumenty są potrzebne do pożyczenia pieniędzy w serwisie Autokapitał?

Aby otrzymać pożyczkę niezbędny będzie Twój dowód osobisty oraz dokumenty samochodu – dowód rejestracyjny, karta pojazdu i potwierdzenie zawarcia obowiązkowej polisy OC. Pożyczkodawca nie wymaga dostarczania zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodach.

Jak przebiega proces ubiegania się o pożyczkę w serwisie Autokapitał?

Aby pożyczyć pieniądze, wejdź na www.autokapital.pl, a następnie w przygotowanym do tego celu formularzu wpisz dane swojego pojazdu. Natychmiast otrzymasz informacje o wstępnej kwocie pożyczki. Kolejnym krokiem powinno być przesłanie na wskazany przez pożyczkodawcę adres mailowy kopii dowodu rejestracyjnego. Po dopełnieniu niezbędnych formalności, zostaniesz umówiony na spotkanie z przedstawicielem firmy. Wtedy będziesz mógł podpisać umowę.

Otrzymasz również dokumenty niezbędne do załatwienia niezbędnych spraw w urzędzie komunikacji. Po ustanowieniu wymaganych zabezpieczeń spotkasz się ponownie z przedstawicielem Autokapitału, aby dopełnić pozostałych formalności. W ciągu 24 godzin od otrzymania dokumentów pożyczkodawca wypłaci środki na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy.

Czy będę musiał przerejestrować pojazd?

Nie. Pożyczka w serwisie Autokapitał nie wymaga przerejestrowania pojazdu. Dokonywana jest jedynie stosowna adnotacja o współwłasności w dowodzie rejestracyjnym i karcie pojazdu. Wszelkich formalności z powodzeniem dokonasz są w ciągu jednej wizyty w wydziale komunikacji.

Czy będę mógł wciąż jeździć swoim autem?

Oczywiście. Pożyczając pieniądze w serwisie Autokapitał możesz użytkować swój samochód w dotychczasowy sposób.

Jakie są koszty pożyczki w serwisie Autokapitał?

Reprezentatywny przykład pożyczki:

 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu pożyczki wynosi 57,79 %;
 • całkowita kwota pożyczki 10.000 zł;
 • czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy;
 • oprocentowanie zmienne: 10% w skali roku;
 • całkowity koszt pożyczki 12 150,71 zł (w tym prowizja przygotowawcza 600 zł, prowizja za obsługę pożyczki 195 zł miesięcznie – łącznie 9.360 zł);
 • koszty ustanowienia zabezpieczenia 17 zł;
 • odsetki 2.173,71 zł;
 • całkowita kwota do zapłaty 22 150,71 zł.

Co, jeśli nie spłacę pożyczki w serwisie Autokapitał?

Jeśli nie zwrócisz pieniędzy na czas, pożyczkodawca będzie miał prawo podjąć działania windykacyjne. Może kontaktować się z Tobą telefonicznie oraz wysyłać SMS-y i/lub e-maile i/lub listy. Może także obciążyć Cię kosztem odsetek za opóźnienie, a nawet wymówić umowę pożyczki.

Jeśli pomimo działań z jego strony wciąż nie spłacisz swojego zadłużenia, pożyczkodawca może (po spełnieniu określonych przesłanek) spieniężyć Twoje auto, przeznaczając środki na spłatę długu. Decyzja o zaciągnięciu pożyczki powinna być więc odpowiedzialna i gruntownie przemyślana.

Czy mogę zwrócić pieniądze przez terminem spłaty?

Oczywiście. Pożyczkę możesz spłacić w dowolnym momencie trwania umowy. Jeśli planujesz spłacić pożyczkę wcześniej, skontaktuj się z pożyczkodawcą. W biurze obsługi klienta otrzymasz informację o kwocie do spłaty na dany dzień.

opinie ikona

Opinie

Pożyczka w Autokapitale daje szansę na zakup samochodu na kredyt również osobom, które nie mieszczą się w tradycyjnym systemie bankowym. Nieskomplikowane procedury oraz możliwość szybkiego otrzymania pieniędzy to dodatkowe walory, które znacząco uatrakcyjniają ofertę tego pożyczkodawcy.