Pożyczka TakTo

Ocena: 3.71
(ilość ocen: 7)

Serwis pożyczkowy TAKTO Finanse działa od 2012 roku, TAKTO sp. z o.o. jest częścią grupy Ultimo. W swojej ofercie TakTo ma pożyczki ratalne, których największą zaletą jest elastyczność – klient ma do wyboru bardzo szeroki wachlarz kwot oraz terminów. Firma oferuje bowiem pożyczkę od 500 do 10 000 złotych na okres od 6 do 36 miesięcy (kwoty i terminy można wybierać dowolnie – nie są ze sobą ścisle związane); spłata następuje w równych, miesięcznych ratach.

Takto Finanse strona internetowa

Ta oferta jest nieaktualna

SPRAWDŹ POLECANE OFERTY

Lendon.pl logo
Ocena: 3.49
(ilość ocen: 47)
Kwota pożyczki

500 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Netcredit logo
Ocena: 3.98
(ilość ocen: 48)
Kwota pożyczki

300 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 30 dni

Vivus.pl logo
Ocena: 4.11
(ilość ocen: 51)
Kwota pożyczki

100 - 3000 zł

Czas na spłatę

30 - 61 dni

Sama oferta ma kilka poza finansowych walorów: akceptacja różnych źródeł dochodu (również deklarowanych), decyzja o przyznaniu pożyczki nawet w ciągu 1 godziny, wypłata w ciągu 15 minut (za pomocą przelewu ekspresowego bluemedia), możliwość posiadania 2 pożyczek jednocześnie.

Warunki otrzymania pożyczki w TakTo

Otrzymanie pożyczki w Taktofinanse.pl wiąże się z koniecznością spełnienia warunków, jednak nie są one wygórowane. Do tego są one dość konkretne, co ułatwia oszacowanie szansy na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę:

  • wiek: od 18 do 75 lat
  • polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty;
  • stałe zarobki umożliwiające spłatę;
  • brak aktualnych zajęć komorniczych oraz zadłużeń w rejestrach BIG lub BIK;

Przyznawalność w TAKTO

Statystycznie największy poziom akceptacji wniosków dotyczy osób w wieku 36-55 (46,5%), najmniejszy osób w wieku poniżej 25 roku życia (9,1%), a także powyżej 66 lat (3,9%).

Koszty pożyczki w Takto

Naturalnie koszty pożyczania są zróżnicowane w zależności od kwot i wybranych terminów. Poniżej możesz zapoznać się z przykładowymi wariantami, po przejściu na stronę Takto dostępny jest kalkulator, gdzie możesz wybrać dowolną kwotę pożyczki z zakresu 500-10000 złotych oraz liczbę rat z zakresu 6-36.

Jak otrzymać pożyczkę w Takto?

Po przejściu do wniosku pożyczkowego (link poniżej) zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz danych na temat pożyczki. Po złożeniu wniosku pracownik Takto zadzwoni do Ciebie aby zweryfikować dane i przedstawić szczegóły oferty (wstępną decyzję oraz wymagane dokumenty). Po ich przesłaniu (mailem, MMS-em faksem) i dokonaniu przelewu weryfikującego w wysokości 1 grosza, zapadnie ostateczna decyzja o przyznaniu pożyczki. Pieniądze zostaną Tobie przekazane przelewem (do wyboru tradycyjny przelew lub przelew ekspresowy) lub mogą zostać także dostarczone do punktu pocztowego. Natomiast podpisaną umowę przywiezie do Ciebie kurier w ciągu 7 dni (bezpłatnie).

opinie ikona

Opinie

Podsumowując: pożyczkę w Takto może otrzymać osoba o niewysokich dochodach (już od 500 zł netto). Dzięki możliwości odebrania pieniędzy w dowolnie wybranym Urzędzie pocztowym (usługa GIRO) oferta Takto staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.