Pożyczki Provident

Pożyczki Provident
3.6 (71.85%) 27 ocen

Provident to najbardziej rozpoznawalna w Polsce pozabankowa firma udzielająca pożyczek. W swojej ofercie ma różne pożyczki dla klientów indywidualnych, a także dla firm.
Pod względem formalnym, Provident to spółka akcyjna, której właścicielem jest międzynarodowa grupa IPF (International Personal Finance). Provident Polska działa w naszym kraju już od ponad 18 lat, z jego usług skorzystało już około 4 milionów klientów i jest największym graczem na rynku pożyczkowym.

Opcja 1: „Pożyczka dopasowana” w Providencie

Jedna z dwóch podstawowych opcji w Providencie to pożyczka dopasowana – po wypełnieniu wniosku i obliczeniu przez firmę zdolności kredytowej zadzwoni do Ciebie doradca i umówi się na spotkanie w celu finalizacji umowy pożyczkowej.

Klient może wybierać zakres obsługi Providenta – do wyboru jest obsługa domowa (raty tygodniowe) oraz spłata przelewem (raty miesięczne).

Dostępne do wyboru terminy są związane ze sposobem spłaty i kwotą pożyczki – wnioskując o niskie sumy, mamy dostępne krótsze terminy spłaty (np. 30, 45, 60 tygodni lub 3, 6, 12 miesięcy), a wnioskując o wyższe kwoty opcje ilości rat wydłużają się (60, 75, 90 tygodni lub 12, 18, 24 miesiące).

Provident dodatkowo nawiązał współpracę z towarzystwem AXA i oferuje opcjonalnie przy okazji tej pożyczki ubezpieczenie medyczne, obejmujące pomoc w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Provident.pl – pożyczka dopasowana

Opcja 2: Najszybsza i najtańsza pożyczka – „samoobsługowa”

Jeśli szukasz tańszej pożyczki, dostępnej całkowicie online, najbardziej odpowiednia będzie dla Ciebie „Pożyczka Samoobsługowa” (proces weryfikacji i wypłata dokonywane przez Internet). Jest ona nieco tańsza niż opisywana wyżej „pożyczka dopasowana z wnioskiem online„, chociaż niestety ta oferta podrożała, co sprawia że koszty są dość zbliżone. Wnioskować można o kwotę od 300 do maksymalnie 15 000 złotych, na okres 3, 6, 12, 18, lub 24 miesięcy (kwota pożyczki i okresy spłaty są elastyczne – niezależne od siebie).

Po wysłaniu wniosku następuje weryfikacja po stronie Providenta, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze są niezwłocznie wypłacane przelewem na Twoje konto bankowe. Osoba wnioskująca o pożyczkę powinna spełniać następujące warunki:

  • ukończone 18 lat;
  • polskie obywatelstwo, ważny dowód osobisty;
  • posiadanie rachunku bankowego, adresu email i numeru telefonu komórkowego;
  • uzyskiwanie stałego dochodu.
Pożyczki Provident
3.6 (71.85%) 27 ocen
opinie ikona

Opinie

Provident wyróżnia się na rynku pożyczek pozabankowych szeroką ofertą, dostosowaną do odmiennych potrzeb klientów. Działając na rynku od 20 lat, dał się poznać jako sprawdzony, kompetentny i wiarygodny pożyczkodawca.

Przejdź do Provident