Pożyczka na okres 3 miesięcy

Zestawienie pożyczek na 3 miesiące – czy pożyczka z takim terminem płatności to dobre rozwiązanie? I która firma ma najniższe koszty?
Czas spłaty wynoszący 3 miesiące nieco ogranicza wybór pożyczkodawców – odpadają prawie wszystkie firmy udzielające chwilówek (to pożyczki krótkoterminowe udzielane maksymalnie na 60 dni). Jednak oczywiście można skorzystać z pożyczek ratalnych – na tej podstronie znajdziesz porównanie pozabankowych ofert pożyczek na 3 miesiące – jeśli chciałbyś sprawdzić analogiczne oferty w bankach, przejdź do kalkulatora pożyczek bankowych.

Porównanie rat 3-miesięcznych pożyczek

W zestawieniu widocznym poniżej zabrane są wybrane oferty pozabankowych pożyczek na 3 miesiące. Dla ułatwienia wyboru pożyczkodawcy, podano wysokości miesięcznych rat dla różnych kwot pożyczek. W ostatniej kolumnie znajdziesz dwa linki – jeden przeniesie Cię na stronę internetową danej firmy, drugi do analizy oferty wybranej pożyczki na obecnej stronie.

Oferty pożyczek długoterminowych

Zaplo logo
Ocena: 3.79
(ilość ocen: 37)
Kwota pożyczki

1000 - 5000 zł

Czas na spłatę

3 - 3 miesiące

SuperGrosz-logo
Ocena: 3.24
(ilość ocen: 17)
Kwota pożyczki

1000 - 15000 zł

Czas na spłatę

4 - 48 miesiące

Gdzie zatem warto pożyczyć na 3 miesiące?

Jeśli spojrzymy na tabelę z perspektywy kosztów, polecić można pożyczkę Wongi. Z kolei z punktu widzenia elastyczności oferty i przyznawalności, na wyróżnienie zasługuje Monedo, który pozytywnie wyróżnia się także kosztami.

Warto jednak zaznaczyć, iż w przypadku terminu spłaty krótszego terminu spłaty niż 3 miesiące – wynoszącego 60 dni, będąc nowym klientem Ferratum, można otrzymać pożyczkę za darmo. Jeśli jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie w tym okresie, jest to korzystniejsza opcja niż pożyczka na 3 miesiące, gdyż nie wiąże się z poniesieniem żadnych kosztów.

Niektórzy mogą również spłacać jedną pożyczkę drugą, aby tylko nie ponieść kosztów (korzystając z promocji dla nowych klientów w kilku firmach) – jest to jednak dość ryzykowne podejście.