Osoby szukające pożyczki w kwocie 10 000 złotych mają do wyboru zazwyczaj banki oraz firmy pożyczkowe – która opcja będzie lepsza?

Pożyczka na 10 000 złotych

Pożyczkę w kwocie 10 000 złotych można uzyskać zarówno w banku, jak i w firmie pożyczkowej. Oczywiście zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będzie skorzystanie oferty banków (przejdź do porównywarki), zwłaszcza przy dość wysokiej kwocie jaką jest 10 000 zł. Z drugiej strony uzyskanie takiej kwoty w banku jest dość trudne – osoby które nie mogą wykazać bardzo dobrej sytuacji finansowej mogą mieć problem z uzyskaniem pozytywnej decyzji.

W takim przypadku pozostaje firma pożyczkowa – otrzymanie pożyczki długoterminowej (zwłaszcza na tak wysoką kwotę) nie jest tutaj jednak takie proste jak powszechnie się sądzi – spora część wniosków jest odrzucana, jednak jest na pewno łatwiej o pozytywną decyzję niż w banku. Nie każda firma pozabankowa udziela pożyczek na 10000 złotych.

Oferty firm pożyczkowych: 10 000 zł

Pod względem kosztów niestety nie za bardzo można wyróżnić konkretną firmę – poziom kosztów jest zbliżony. Jeśli chcesz zobaczyć oferty, przejdź do tabeli w porównywarce pożyczek ratalnych.