Kredyt lub pożyczka na 20 000 złotych

Kwota kredytu wynosząca 20 000 złotych sprawia, że na rynku pozostają niemal tylko oferty banków – rzadko która firma pozabankowa udzieli tak wysokiej pożyczki.
Jeśli chodzi o banki, sprawa jest dość prosta – jeśli jesteśmy zainteresowani wzięciem kredytu w kwocie 20000 zł, musimy złożyć wniosek w wybranym banku i zaczekać na odpowiedź. naturalnie nie zawsze będzie ona pozytywna, im lepszą sytuację finansową możemy wykazać tym większe prawdopodobieństwo pozytywnej decyzji.

Który bank ma korzystny kredyt na 20 tysięcy zł?

Aby się tego dowiedzieć wystarczy skorzystać z porównywarki takich kredytów (dane są dostarczane przez same banki) – wystarczy przejdź do porównywarki, wpisać kwotę 20000 oraz liczbę miesięcy (tym samym liczbę rat), po wprowadzeniu danych porównywarka pokaże uszeregowane oferty.

Co w przypadku gdy nie mamy szans na wzięcie kredytu 20 tys złotych w banku? Pozostają nam nieliczne firmy pożyczkowe, bowiem takie oferty kończą się najczęściej na 10-15 tysiącach. Z firm które udzielają większych pożyczek i mają dobra przyznawalność można polecić rapidamoney.pl (jest tam wymagana jednak osoba gwaranta – poręczyciela.)