Pożyczki Hapi

Ocena: 3.61
(ilość ocen: 42)

Marka Hapi Pożyczki należy do IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Sama nazwa nawiązuje do spolszczenia słowa „happy” (tłum. szczęśliwy) w języku angielskim – na stronie internetowej pożyczkodawcy możemy przeczytać wyjaśnienie nazwy – pożyczanie ma być przyjemnością – pożyczka może sfinansować wymarzone wakacje, remont lub inne wydatki.

Hapipozyczki strona internetowa

Jeśli chodzi o samą pożyczkę, można ubiegać się o kwotę od 800 do 15 000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy. Niewątpliwym plusem jest pełna swoboda w ustaleniu kwoty i terminu spłaty – nie są one ze sobą związane, co oznacza iż możemy przykładowo pożyczyć zarówno 800 złotych na 3 miesiące, jak i na trzy lata.

Jakie warunki trzeba spełnić w Hapi Pożyczki?

Jak każda firma pożyczkowa, także właściciel Hapi Pożyczek ustala pewne kryteria, na podstawie których decyduje o udzieleniu pożyczki. W przypadku tej oferty są to:

  • konieczność bycia pełnoletnim;
  • polskie obywatelstwo i ważny dowód osobisty;
  • posiadanie adresu e-mail oraz numeru telefonu komórkowego;
  • własne konto bankowe;
  • otrzymywanie wynagrodzenia bądź emerytury;
  • odnośnie obecności w rejestrach dłużniczych, Hapi Pożyczki rozpatruje sprawę zawsze indywidualnie.

Hapi Pożyczki – koszty

Pod tym względem serwis Hapi Pożyczki wypada umiarkowanie jak na pozabankowego pożyczkodawcę.

Jak otrzymać pożyczkę?

Podobnie jak w innych firmach uzyskanie pożyczki sprowadza się do kilku kroków. Po przejściu do strony pożyczkodawcy (link poniżej) zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych, a także o określenie o jaką pożyczkę chcesz wnioskować (kwota oraz termin). Następnie zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojego telefonu, adresu e-mail oraz rachunku bankowego poprzez wpłatę złotówki na wskazany rachunek bankowy (złotówka zostanie zwrócona).

Następnie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz kwotę pożyczki przelewem na konto – nawet w 15 minut. Spłata następuje w równych, comiesięcznych ratach. Możliwe jest także odraczanie rat w wyjątkowych sytuacjach, zgodne z regulaminem.

opinie ikona

Opinie

Podsumowując jest to akceptowalna oferta, zarówno rozpatrywanie wniosków i wypłaty są bardzo szybkie co stanowi dodatkową zaletę. Koszty jednak nie należą do niskich – są dość wysokie, podobnie jak w większości ofert pozabankowych pożyczek ratalnych.

Przejdź do Hapipozyczki