W jaki sposób moge wyczyścić BIK?

Purpurat
2019-04-18 09:32:31
Mam kiepską historię kredytową w BIK-u. Pochodzi ona jeszcze z czasów, gdy lekko podchodziłem do tych spraw - nie spłacałem terminowo swoich długów, te się kumulowały, były sprzedawane kolejnym wierzycielom, aż w końcu dodawali mnie do BIKów. Dodam, że stare długi zostały spłacone, ale ślad po tych akcjach pozostał. Czy da się to jakoś efektywnie "wyprać".
2019-04-25 07:29:12
Nie ma lepszego sposobu jak spłata zobowiązań. Wówczas po regulacji całego długu, przesyłasz wniosek do wierzyciela który dokonał wpisu, aby ten wycofał swój wniosek o wpis do rejestru dłużników. Z reguły nie powinien odmówić, bo jest to czysty biznes - nie ma miejsca na jakieś poboczne emocje czy inne tego rodzaju historie. W przypadku istnienia długu, którego nie masz zamiaru spłacić, nie licz na to, ze ktoś dobrowolnie wycofa swój wniosek o wpis do rejestru dłużnikwów.
2019-04-29 08:03:35
Jedną z łatwiejszych opcji jest spłata bieżących zobowiązań. Ja wiem, że to jest trudne, ale niestety, nie ma innej opcji. Z tego co wiem, to procedura jest taka, że gdy dług zostanie spłacony, to możesz wystąpić do wierzyciela, aby ten usunął problematyczne wpisy, rujnujące historię kredytową. A umówmy się, z BIK-ów i innych tego typu instytucji, korzysta większość firm w tej branży.
2019-04-30 10:47:06
Czy warto korzystać z firm oraz ich usług zajmujących się czyszczeniem BIK-u?
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>