Pożyczka przez internet czy u lokalnego pośrednika?

JJ Jacek
2018-09-25 12:00:53
Dylemat polega na tym, gdzie korzystniej jest zaciągać pożyczki? Przez internet czy u pośrednika? Bo jeżeli u pośrednika, to czy przypadkiem nie będzie u niego drożej? Bo chyba na czymś zarabiać musi? Macie jakieś swoje spostrzeżenia w tym zakresie?
2018-09-27 10:25:48
Nie ma to tak naprawę większego znaczenia, z tego względu, że w obu przypadkach koszta są bardzo podobne. Na pewno stacjonarne punkty będą preferowane przez osoby które są na bakier z internetem. Chociaż zaciągnięcie pożyczki przezinternet, to tak narpawdę banalna sprawa - no ale piszę to z własnej percepcji.
2018-09-27 11:34:36
No własnie - słowo klucz, pośrednik. Zauważ, że pośrednik zawsze bierze odsyp dla siebie. Przecież nie pracuje za darmo. To jest jego praca i ja to szanuję, ale jak ktoś dba o własny interes, to redukuje łańcuszek pośredników do absolutnego minimum.
2018-09-27 12:11:14
Pierwsza pożyczka z pewnością przez internet, bo jest po prostu taniej, a u pośrednika kredytowego nie uzyskamy pożyczki dla nowych klientów z RRSO na poziomie 0%, jak to ma miejsce w przypadku pożyczek przez internet. Każda kolejna pożyczka - to rzecz względna. Można tu i tu sprawdzić. Zwłaszcza, jak ktoś dysponuje trochę większą ilością czasu.
2018-09-28 07:34:56
Z tego co wiem, to w przypadku pożyczek, szybkich pożyczek jest tak, że rozliczenie następuje na linii pośrednik - firma pożyczkowa, a nie kredytobiorca - pośrednik. Bo gdyby tak było, to nikt nie korzystałby z usług pośredników pożyczkowych. Chociaz w przypadku chwilówek to w sumie nie jest takie oczywiste.
2018-09-28 09:19:55
Dobrze mieć znajomości u lokalnego pośrednika, wówczas powinien znaleźć coś ekstra. A mówię, to z doświadczenia, bo sam mam kogoś takiego i zawsze znajdzie wśród dziesiątek ofert, coś skrojonego pod moje potrzeby. Dlatego tak duża jest ich rola, aby wybierali rzeczywiście te najkorzystniejsze oferty, a nie te najbardziej korzystne z ich punktu widzenia, co często się niestety dzieje.
2018-10-09 12:48:55
U mnie wyglądało to tak, że jeszcze kilka lat temu, gdy nie odkryłem możliwości zaciągania pożyczek przez interent, zaciągąłem w punkcie u mnie w mieście, w którym była kobieta, która zajmowała się wyszukiwaniem i oferowaniem pożyczek. Można więc powiedzieć, że robiła to samo co robią poównywarki pożyczkowe, tyle tylko, że w jakiś sposób musiała na tym dodatkowo zarabiać.
2018-10-10 14:42:10
Pierwsza pozyczka, zdecydowanie przez internet. Przez interent, bo takich warunków po prostu nigdzie indziej nie uda się uzyskać. Kolejna pozyczka - w tym przypadku sprawa nie jest już tak oczywista. Nie jest, z tego względu że ofert jest dużo, potrafią się znacznie od siebie różnić. I na pierwszy rzut oka pożyczka która moze wydawać korzystna, wcale nie jest, bo jakieś gwiazdki czy inne kruczki sprawiają, że trzeba się mocno pilnować.
2018-10-12 13:41:45
Istotnym argumentem przemawiającym za zaciąganiem przez internet, jest moim zdaneim dokładne zapoznanie się z warunkami, OWU, umową. Ma to takie znaczenie, że to tam zwykle kryją się rózne gwiazdki i kruczki. U pośredniak nie ma czasu na czytanie umowy - a potrzeba jednak tej godziny, na dokładne zapoznanie się z owymi warunkami. U pośrednika zwykle jest szybko szybko - nie ma czasu, bo nastepny klient czeka
2018-10-19 13:22:41
a ja ze względu na to, że nie ufam internetom oraz podwawaniem swoich danych na stronach o których nic tak naprawę nie wiem, zaciągam przede wszystkim w lokalnym punkcie pośrednictwa finansowego. jest tak sympatyczna obsługa i dorobiłem już się chyba statusu stałego klienta 🙂
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>