Pożyczka na 6000 z długim terminem spłaty

Gierszu
2018-12-11 08:16:53
Długi termin, bo w sumie na 18 miesięcy. Nie chciałbym, aby miesięczna rata była większa niż 350 zł (całkowicie). Bo przy zarobkach miesięcznych na poziomie 1700 zł miesięcznie, nie jestem po prostu w stanie pozwolić sobie na więcej. Mam już jakieś swoje typy, ale z chęcią poczytam na temat waszych propozycji.
2018-12-11 13:48:09
Czy to ma być pierwsza pożyczka? Jeżeli tak, to proponuję skorzystać z ofert pewnych, sprawdzonych firm takich jak Wonga, Vivus, Filarum czy Net Credit. To są pewne, stabilne oferty. Cena to rzecz względna, ale chodzi też o pewną stabilność - o ile w przypadku kredytów można tak to nazwać?
2018-12-12 11:26:54
18 miesięcy, to jak na pożyczki chwilówkowe, czyli bazujące na szybkim udzielaniu pożyczek, ale również szybkiej spłacie dosyć długi okres. Nie jest to wprost odpowiedź na pytanie, ale zainteresuj się aktualną ofertą "Szybka Pożyczka". Dają tam 6000 zł na 65 dni na rrso 0%. Pamiętaj tylko o tym, aby była to spłata terminowa.
2018-12-13 10:48:39
Mam wrażenie, że topowe oferty pożyczkowe, czyli te które można znaleźć m. in. w Wonga, Filarum, Vivus czy Net Credit niewiele się od siebie różnią pod względem warunków oraz oprocentowaniem. Porównaj to sobie jeszcze dla pewności, bo czasami ulega to zmianom, ale generalnie oferty są zbliżone do siebie. Odpowiadając na pytanie: szukaj na początku wśród tych ofert które wymieniłem.
2018-12-14 13:10:17
Tutaj na forum jest już temat, w którym user znalazł pożyczkę w "Szybka Gotówka", do 6500 zł do 65 dni. Moim zdaniem jest to całkiem dobra opcja, tyle tylko, że na 2 miesiące. Ale niska cena, sprawia, że kusi. Może weź teraz tą, za 2 miesiące spłacisz, a następną weźmies na 10miesięcy, albo wymyślisz coś innego 🙂
2018-12-17 11:02:12
Wprawdzie jest co najmniej kilkanaście firm pożyczkowych, w których teoretycznie można zaciagnąć nawet wyższe pożyczki i nawet na dłuższe terminy spłaty, ale sprawdź sobie na początku w MoneyMan. Dla tych którzy dysponują odpowiednią zdolnością kredytową, przygotowali korzystne oferty pożczkowe. Nie będę teraz tutaj rozpisywała się o wszystkich szczegółach - można zajrzeć na stronę MoneyMan - i przekonać się osobiście.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>
Pożyczka na 6000 z długim terminem spłaty
Oceń