Potrzebuję pożyczki w wysokości 3500 zł - pracuję jako mechanik

tatarak
2018-08-21 11:25:25
Mechanik samochodowy i dużą część wypłaty dostaję pod stołem. Oficjalnie jestem zatrudniony na 1/2 etatu, aby obniżyć koszta pracy. To dla mnie też jest wygodniejsze, z tego względu, że więcej zarobię. No ale problem jest, gdy muszę udowodnić swoje dochody. Najlepiej gdzieś w chwilówkach - gdyby jeszcze było tanio, to już w ogóle byłoby super. Możecie polecić coś w tym zakresie?
2018-08-22 10:19:15
Przy takich kwotach o jakie pytasz, zwykle jest tak, że nie trzeba udowadniać swoich dochodów. Zgłoś się z tym pytaniem jakieś firmy pożyczkowej, nie wiem: Wonga, Extra Portfel czy Filarum. Zwróć uwagę, że w MoneyMan masz możliwość bezodsetkowej pożyczki do 61 dni, dla nowych klientów.
2018-08-22 12:05:09
twoja sytuacja jest mniej więcej taka, jak 60% klientelii firm pożyczkowych. Sorry, że to piszę, ale tak właśnie jest.
2018-08-22 13:27:51
Zrób to przez interent. Sam wielokrotnie tak robiłem i cała procedura jest szybka, nie trzeba się jej zupełnie obawiać. Kasa z pożyczki trafia na konto, które podasz w forumlarzu zwykle na drugi dzień roboczy,ale często jest tak,że gdy z rana złożysz podanie na pożyczkę, to wieczorem jest już kasa na koncie.
2018-08-27 13:32:57
Dzięki wszystkim za pomoc! Rzeczywiście nikt nie pytał o to czy i gdzie pracuje i skąd bedę miał kasę na spłatę 🙂 Pożyczka zaciągnięta w "Ale Gotówka", bo analizowałem ich ofertę, zapisy umowy i wydawał mi się najbardziej przysępna.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>
Potrzebuję pożyczki w wysokości 3500 zł – pracuję jako mechanik
Oceń