Połaczenie kilku kredytów w jeden

Kalisz
2018-02-19 09:01:02
To się wg nomenklatury nazywa chyba kredyt konsolidacyjny. Jak zwał tak zwał, nie ma to większego znaczenia. Istotną sprawą jest to, że mam 3 kredyty które chciałbym spłacić czwartym i tylko ten jeden pozostawić. W sumie mam do spłaty niewiele ponad 6 tys zł. Możecie polecić jakaś dobrą pożyczkę konsolidacyjną?? Nie mam żadnych zległości, wszystko spłacam na bieżąco.
2018-02-20 10:15:38
Pomysł wydaje się rozsądny. Tylko trzeba by konsekwentnym, bo łatwo można przelicytować i popaść w pętlę zadłużenia. Pożyczka konsolidacyjna sama w sobie jest bardzo dobra, daje możliwość złapania drugiego oddechu. Zwłaszcza, gdy wydłużymy termin spłaty, nie zawsze jest jednak tańsza, chociaż bywają i tańsze. Krótko mówiąc, to może się udać, ale na zasadzie, że nie zaciągamy więcej żadnych pożyczek.
2018-03-16 12:54:28
Trochę nie rozumiem osób które zaciągają pożyczki i z góry wiedzę, że będą z tego problemy. Chyba każdy z nas powinien mieć podstawowe umiejętności matematyczne, aby wyliczyć sobie, że skoro mam więcej wydatków niż dochodów, to musi to się rozsypać.
2018-04-23 13:07:17
Mam w sumie 3 pożyczki i 1 kredyt bankowy. Powiem szczerze, że chyba przeszarżowałem, bo pracy jest teraz mniej i ledwo wiążę koniec z końcem. Musze to jakoś rozwiazać, bo nie wyobrażam sobie, tak funkcjonować przez najbliższe kilka lat. Jakieś rady?
2018-04-26 08:28:10
Czasami nie ma innego wyjścia, jak przeprowadzić konsolidację kredytów (zadłużenia). I mówię to z własnego doświadczenia, czyli osoby która była w pewnym momencie zadłużona pod korek, a nawet lekko więcej. Na szczęście, nie miałem tak tragicznej zdolnosci kredytowej więc, udało mi się uzyskąc nowy kredyt, na spłatę tego wszystkoego. Minus jest taki, że stare kredyt miały być spłacone w 3 lata, a nowy jest zaciągnięty na 10 lat. No ale człowiek uczy się całe życie na błędach.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>