Nowy kredyd gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny

BRODATY
2018-04-12 13:16:43
Obecnie pozostało mi do spłacenia niewiele ponad 14 tys zł. Rata miesięczna to 820 zł. Z każdym miesiącem jest to kwota lekko mniejsza (raty malejące). Moje aktualne możliwości finansowe opiewają na około 500 zł miesięcznie i do tej kwoty chciałbym zredukować bieżące zobowiązania. Zastanawiam się nad dwiema opcjami: kredyt gotówkowy - standardowy. Druga opcja to trochę tańszy kredyt konsolidacyjny. Historia kredytowa - nie wygląda zbyt kolorowo. Nie chcę wchodzić szczegóły, czekam na konstruktywne propozycje i pomoc w mojej sprawie.
2018-04-13 12:11:03
Wszystko zależy od Twojej historii kredytowej. Jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz, że jesteś wolny od długów, a bieżące zadłużenie jest regularnie spłacane, to praktycznie większość firm będzie zainteresowanych pomocą. Tak się składa, że trafiłeś na stronę z porównaniami kredytowymi. Zacznij od wysłania zapytania do takich firm pożyczkowych jak Vivus, Mondeo czy Net Credit.
2018-04-16 12:18:01
Hipoteczny będzie tańszy. Jak masz coś, to zastaw, tylko nie olewaj spłaty, bo Ci zaboiorą tą nieruchomość. Hipoteczny będziesz miał kilka razy tańszy, niż konsumencki czy konsolidacyjny. Tylko ryzyko jest większe, ale kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa.
2018-04-26 10:46:15
Do autora tematu, czy przypadkiem kredyt konsumencki który chcesz zaciągnąc, to nie jest tak naprawdę kredyt konsolidacyjny. Bo co to jest konsolidacja, to spłacanie wszystkich zobowiązań, przy pomocy nowego zobowiązania, zwykle na zupełnie nowych warunkach. Reszta to pochodna konsolidacji.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>