Kredyt na spłatę kredytów

Białas
2019-02-13 10:44:27
Mam trudną sytuację finansową, pewnie niedługo z niej wyjdę, ale nawet gdybym poszedł teraz do nowej roboty, to pierwsze zarobki i tak pojawią się dopiero za miesiąc, na spłatę bieżących zobowiązań. Jak widzicie, zrobił mi się mały zator - możecie polecić mi coś w tym zakresie? Jakąś pożyczkę, na spłatę innych pożyczek.
2019-02-14 11:50:27
Szukaj w sieci na hasło "Kredyt konsolidacyjny" Znajdziesz takowy w większości banków czy firm pożyczkowych. Jego idea jest taka, że za pozyskane środki uzyskane z kredytu konsolidacyjnego, spłacasz stare zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny jest zwykle rozległy w spłacie,aby miesięczne obciążenia nie były zbyt mocno doskwierające. Przykładowy koszt kredytu na około 70 tys zł, w banku to około 25 tys zł. W firmach pozabankowych proporcjonalnie będzie to mniej więcej to samo lub trochę drożej, ale za to firmy pozabankwe mają znacznie łagodniejsze kryteria przyznawania takich kredytów pomocowych (konsolidacyjnych).
2019-02-15 12:37:05
To ja wyrażę odrębne zdanie, bo nie jestem zwolennikiem kredytów czy pożyczek konsolidacyjnych. A już na pewno nie w sytuacji, w której można w ten sposób jedynie pogorszyć swoją sytuację finansową, bo umówmy się, kupujemy w ten sposób więcej czasu.Kupujemy dosłownie, bo konsolidacja, to nie jest wybawienie, to dodatkowy dług.
2019-02-18 12:49:28
Dużo ludzi szuka kredytów konsolidacyjnych, refinansowania. Pamiętajcie, że nie jest to lekarstwo na wszystkie nasze bolączki,bo podmiana długu,na jeszcze większy dług, ale rozłożony w czasie nie jest zbyt dobrym kierunkiem. Pamiętajcie, że każda kolejna konsolidacja będzie raczej na gorszych warunkach niż na lepszych.
2019-02-22 11:44:15
Znam ludzi, którzy tak robią, biorą kredyt, coś tam kupują czy remontują, następnie znowu pojawia się nowa potrzeba, na więc dobierają kolejny kredyt tak, aby spłacić stary i aby zostało coś jeszcze na nowe zakupy bądź jakieś remontu - i w zasadzie non stop tak ciągną. Twierdzą, że nie mają innego wyjścia, bo skąd kasę brać. Pewnie mają trochę racji. Tak zostało to wszystko zaprojektowane, co zrobisz? Nic nie zrobisz.
2019-02-27 10:09:34
Kredyt konsolidacyjny jest dobry, ale nie w każdej sytuacji. Bo są sytuacje, w których konsolidacja przynosi efekty odwrotne od zamierzonego, bo sumarycznie i w kwotach bezwzględnych jest drożej. W związku z tym, że zaciągane są przez osoby w trudnej sytuacji finansowej, mające przysłowiowy nóż na gardle. Moim zdaniem, zanim podejmie się ostateczną decyzję, dobrze jeżeli zostanie ona poprzedzona konsultacjami z doradcą finansowym/kredytowym.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>