Kredyt na spłatę kredytów

Białas
2019-02-13 10:44:27
Mam trudną sytuację finansową, pewnie niedługo z niej wyjdę, ale nawet gdybym poszedł teraz do nowej roboty, to pierwsze zarobki i tak pojawią się dopiero za miesiąc, na spłatę bieżących zobowiązań. Jak widzicie, zrobił mi się mały zator - możecie polecić mi coś w tym zakresie? Jakąś pożyczkę, na spłatę innych pożyczek.
2019-02-14 11:50:27
Szukaj w sieci na hasło "Kredyt konsolidacyjny" Znajdziesz takowy w większości banków czy firm pożyczkowych. Jego idea jest taka, że za pozyskane środki uzyskane z kredytu konsolidacyjnego, spłacasz stare zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny jest zwykle rozległy w spłacie,aby miesięczne obciążenia nie były zbyt mocno doskwierające. Przykładowy koszt kredytu na około 70 tys zł, w banku to około 25 tys zł. W firmach pozabankowych proporcjonalnie będzie to mniej więcej to samo lub trochę drożej, ale za to firmy pozabankwe mają znacznie łagodniejsze kryteria przyznawania takich kredytów pomocowych (konsolidacyjnych).
2019-02-15 12:37:05
To ja wyrażę odrębne zdanie, bo nie jestem zwolennikiem kredytów czy pożyczek konsolidacyjnych. A już na pewno nie w sytuacji, w której można w ten sposób jedynie pogorszyć swoją sytuację finansową, bo umówmy się, kupujemy w ten sposób więcej czasu.Kupujemy dosłownie, bo konsolidacja, to nie jest wybawienie, to dodatkowy dług.
2019-02-18 12:49:28
Dużo ludzi szuka kredytów konsolidacyjnych, refinansowania. Pamiętajcie, że nie jest to lekarstwo na wszystkie nasze bolączki,bo podmiana długu,na jeszcze większy dług, ale rozłożony w czasie nie jest zbyt dobrym kierunkiem. Pamiętajcie, że każda kolejna konsolidacja będzie raczej na gorszych warunkach niż na lepszych.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>
Kredyt na spłatę kredytów
Oceń