Kredyt gotówkowy a praca w Wielkiej Brytanii

Staszczyk
2018-11-05 12:36:31
Mieszkam i pracuję na co dzień w Wielkiej Brytanii. Planuyję jednak zakupić mieszkanie w Polsce. Mam na ten cel około 80 tys zł. Resztę czyli około 120 tys chciałbym pożyczyć i kupić mieszkanie. Pytanie, gdzie to zrobić? Mam w UK całkiem dobre dochody, pytanie, czy banki wezmą to pod uwagę przy wyliczaniu zdolnosci kredytowej?
2018-11-06 11:10:13
Chyba mowa jest o kredycie hipotecznym, bo to kredyt hipoteczny zaciągany jest na zakup mieszkania. Kredyty gotówkowe kojarzą się raczej z większym oprocentowaniem, z mniejszymi kwotami. Teoretycznie przy takim wkładzie własnym myślę, że byliby skłodnii udzielić kredytuy, bo dla nich to żadne ryzyko, ale jak bedzie w praktyce, najlepiej dopytać u doradców kredytowych w banku.
2018-11-06 12:11:30
W UK można w stosunkowo krótkim czasie zarobić tyle pieniędzy aby kupić w PL mieszkanie czy inną nieruchomość. nie wiem czy warto tracić dodatkowo pieniądze na kredyt. Ale kto co lubi. Bo same zaciągnięcie kredytu w PL, pracując w UK jest jak najbardziej możliwe. Jest kilka banków które oferują takie kredyty, chociaż umówmy się - znacznie łatwiej uzyskać finansowanie kredytu zarabiając w euro. Nie wiem z czego to wynika, ale tak jest.
2018-11-06 13:00:11
Kredyt hipoteczny w Polskim banku jest możliwy, ale potrzebny jest ku temu duży wkład własny. Warunki dostaje się podobne, jak gdyby pracowało się w Polsce. Wkkład własny przy pracy w UK, nie powinien być problemem, to bam przecież zarabia się średnio 3x do 4x więcej niż w Polsce.
2018-11-07 11:41:40
Pracując w wielkiej brytanii, zaciągnąłem kilka razy szybką pożyczkę w kilku firmach w Polsce, bo bardziej opłacało mi się zaciągnąć i spłacić bieżące zobowiązania niż wysyłać pieniądze do polski, przewalutowywać. Długi pospłacałem gdy przyleciałem kilka tygodni później do kraju. Pożyczki w promocji 0% 🙂 Można? Można 🙂
2018-11-09 10:43:03
Nie wiem czy pomogę, ale mam znajomą która zaciągnęła kilka lat temu kredyt hipoteczny na mieszkanie jeszcze pracując w Polsce, później wyjechali do UK, kredyt spłacają z UK, a mieskanie wynajmują. Jeżeli nie uda się zaciągnąć kredytu hipotecznego z UK, to może ten sposób będzie pomocny, chociaż z pewnością karkołomny, bo historię kredytową trzeba będzie budować w zasadzie od zera.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>