Futurecapital zainwestowanie w portal pożyczek społecznościwoych

Baltazar
2019-02-27 08:48:53
Poważnie zastanawiam się nad opcją zainwestowania środków w bądź co bądź ryzykowny biznes jakim jest pożyczanie pieniędzy. Chciałem podpytać czy są tutaj osoby które inwestowały część (bo oczywiście nie wszystkie) środki na tego typu cele? Z tego co czytam, to w Future Capital stosują dwie formy zabezpieczenia: weksel bądź hipoteka. Oba warianty wydają się pewne i stabilne. Wydają się być gwarantem zwrotu. No właśnie, jak to wygląda w praktyce?
2019-02-27 10:51:04
Dobra opcja, jak się dowiesz czegoś więcej, to daj znak, też byłbym zainteresowany, myślałem nawet o włożeniu około 20 tys zł w ten biznes. Fakt, jest to pewne ryzyko, ale gwarancje też są wg mnie dostateczne. Gdyby były jeszcze jakieś dodatkowe, to zniechęciłoby to ludzi do korzystania.
2019-03-07 12:07:29
Gdyby jeszcze pożyczki społecznościowe były tańsze, od komercyjnych odpowiedników, to w zasadzie nie miałyby konkurencji. Zwłaszcza, że tak jak ktoś tutaj napisał, że stosowane są weksle bądź zabezpieczenia hipoteczne, czyli typowe pewniaki. Ale skoro nie schodzą z ceny, to znaczy, że mają wzięcie.
2019-03-11 14:44:03
Pojawiały się już tutaj tematy na temat pożyczek społecznościowych. Moim prywatnym zdaniem, jest to jedna z lepszych opcji na inwestowanie środków, zwłaszcza, dla kogoś kto już ma pewien kapitał i może sobie pozwolić na ryzyko -bo niewątpliwie jest to ryzyko i przy zawieraniu umowy jest to jasno określone, że dywidendy są wypłacane, ale pod warunkiem skutecznego ściągnięcia zobowiązań od dłużników.
2019-03-14 14:47:25
To ja się wyłamię. Dla mnie to zbyt śliski temat. Ktoś nie spłaci pożyczki, ogłosi upadłość konsumencką lub po prostu przestanie być wypłacalny, ściągalny i cała kasa jak krew w piach. Musiałoby prawo trochę lepiej działać w naszym kraju. Prawo musiałoby być trochę lepiej egzekwowane. Bez tego trochę lipa.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>