Czy zaciąganie pożyczek chwilówkowych przez internet jest bezpieczne?

SZYMON
2018-02-16 12:59:57
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z kolegów lub koleżanek opisał swoje doświadczenia związane z zaciąganiem pożyczek w ten sposób. Przecież wypełniamy formularz, a nawet nie wiemy gdzie nasze dane później lądują?
2018-02-21 12:03:32
Jest tak samo bezpieczne, jak wykonywanie przelewów międzybankowych czy sprawdzanie stanu konta bankowego. Nie ma w tym wielkiej filozofii... trzeba tylko zachować wzmożoną czujność i stosować się do zasady ograniczonego zaufania. Nie podawać nikomu swoich danych do logowania do konta bankowego. Tak, trzeba o tym pisać, bo zdarzają się osoby, które je ujawniają.
2018-03-08 07:58:22
Moim zdaniem nie ma się czego bać. Ta cała procedura została w taki sposób zorganizowana, aby nie było miejsca na wyłudzenia. Kluczowym etapem jest weryfikacja tożsamości. Tą można zrobić przy pomocy przelewu autoryzacyjnego. W końcu konto można założyć tylko i wyłącznie po weryfikacji swojej tożsamości. Nie inaczej. Czy jest bezpieczne? Czynnikiem który generuje błędy jest zwykle człowiek. W każdym systemie bezpieczeństwa to człowiek jest najsłabszym ogniwem i o tym należy też pamiętać.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>