6000 zł na 65 dni w Szybka Pożyczka na RRSO 0%

Zubroń
2018-12-12 08:36:16
Coś czuje, że oferta, którą opisałem w tytule namiesza trochę w branży. Bo nie znalazłem jeszcze innej, równie dobrej, konkurencyjnej oferty. Jak tak dalej pójdzie, to zaczną deptać bankom po odciskach, bo nawet tam nie zaoferowali niczego korzystniejszego 🙂
2018-12-14 09:34:39
Faktycznie, jak im się to opłaca to ja nie wiem 🙂 Ale cóż, skoro dają to trzeba korzystać 🙂 I tak to właśnie wygląda, gdy konkurencja na rynku jest bardzo duża (a wśród firm pożyczkowych jest ona naprawdę bardzo duża). Moim zdaniem, ceny będą spadały, bo ściągalność w naszym kraju jest całkiem dobra, a więc i ryzyko jest stosunkowo niskie. Akurat ta oferta, która przedstawił kolega powyżej, jest tego dowodem.
2018-12-17 13:42:10
Tylko pytanie, czy ta oferta zagości na dłużej, czy jest to oferta typowo świąteczna? Czy ktoś w ogóle czytał regulamin? Są tam jakieś zapisy z informacją na temat ograniczeń czasowych tej oferty? Pytam, bo nie chce mi się za bardo czytać, a może ktoś już to przerobił i podzieli się wnioskami 🙂
2018-12-18 10:48:18
No trzeba im to przyznać, pojechali po badzie z tą ofertą. Z pewnością konkurencja nie pozostawi tego bez odpowedzi. A my klienci możemy stać z boku, obserwować, zacierając ręce i wybrać najkorzystniejszą opcję 🙂 Czyli z pożyczkami robi się bardzo podobnie jak z sieciami komórkowymi, gdy jest konkurencja, korzysta na tym tylko i wyłącznie klient końcowy.
2018-12-18 12:47:18
6k zł, na ponad 2 miesiące za free. To nawet przy zadłużeniu się na karcie kredytowej wychodzi sporo taniej 🙂 Bo karty kredytowe, zwykle trzeba spłacać w około 50 do max 60 dni, z niewielkimi wyjątkami. I kredytówki działają w taki sposób, że można nimi płacić np za jakieś zakupy, a żywa gotówka, wypłącana przy ich pomocy z bankomatu obwarowana jest wysoką prowizją.
2018-12-18 13:37:14
wydaje mi się, że to dopiero początek takich ofert. z drugiej strony, dlaczego ktoś kto regularnie spłaca, nawet przed terminem, miałby ponosić większe koszta? Już teraz widać, że wiele firm pożyczkowych zbliżyły się pod względem kosztów oprocentowania do banków, a niektóre nawet przebiły oferty bankowe. I dzieje się to wszystko, pomimo, że banki mają znacznie lepsze instrumenty do ściągania długów jak bankowy tytuł egzekucyjny.
2018-12-24 11:00:34
Szybka Pożyczka przetarła szlaki, podbiła stawkę. Coś czuje wkrótce pojawi się jakaś firma pożyczkowa z jeszcze lepszą ofertą 🙂 I bardzo dobrze, tak działa wolny rynek. A nie to co skostniałe banki, które w zasadzie nie rywalizują o klienta miedzy sobą. Zauważcie że oferty banków w zasadzie nie różnią się między sobą. Branża jest skostniałą i brakuje jej impulsu.
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Email:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>
6000 zł na 65 dni w Szybka Pożyczka na RRSO 0%
Oceń