Chociaż rynek pożyczek znacząco rozwinął się w ostatnich latach pod różnymi względami, otrzymanie pożyczki w ciągu nocy stanowi nie lada wyzwanie – jest jednak możliwe.

Pożyczka przez 24 godziny 7 dni w tygodniu

Zdecydowana większość firm pozabankowych nie udzieli pożyczki w nocy. Dotyczy to zarówno pozytywnej decyzji pożyczkowej, jak i możliwości ekspresowej wypłaty pieniędzy w trybie 24/7.

Są jednak nieliczne wyjątki, dzięki którym osoba składająca wniosek pożyczkowy w godzinach nocnych może otrzymać środki na konto w czasie nawet kilkunastu minut. Taka szybkość jest możliwa dzięki zastosowaniu automatycznych technologii weryfikujących tożsamość i konto bankowe, oraz wypłaty środków przez specjalne systemy płatności online.

zegar z podświetlanymi cyframi w nocy

Która firma pożycza całodobowo?

Poniżej są wymienione dwie (formalnie rzecz biorąc trzy) oferty które kwalifikują się do miana „pożyczki 24/7”. Więcej szczegółów po kliknięciu w link (nazwę serwisu).

Jak działa pożyczka 24/7?

Pierwszym krokiem jest przejście na stronę internetową firmy, następnie należy podać o jaką kwotę wnioskujemy (i jaki jest termin spłaty), wypełnić formularz. Wówczas po założeniu konta klienta nastąpi weryfikacja tożsamości (oraz konta bankowego), po tej czynności pozostaje już tylko oczekiwać na powiadomienie od pożyczkodawcy o decyzji.