Pożyczka na 3 miesiące
4.5 (90%) 2 ocen

Zestawienie pożyczek na 3 miesiące – czy pożyczka z takim terminem płatności to dobre rozwiązanie? I która firma ma najniższe koszty?

Pożyczka na okres 3 miesięcy

Czas spłaty wynoszący 3 miesiące nieco ogranicza wybór pożyczkodawców – odpadają prawie wszystkie firmy udzielające chwilówek (to pożyczki krótkoterminowe udzielane maksymalnie na 60 dni).stuzłotowe banknoty Jednak oczywiście można skorzystać z pożyczek ratalnych – na tej podstronie znajdziesz porównanie pozabankowych ofert pożyczek na 3 miesiące – jeśli chciałbyś sprawdzić analogiczne oferty w bankach, przejdź do kalkulatora pożyczek bankowych.

Porównanie rat 3-miesięcznych pożyczek

W zestawieniu widocznym poniżej zabrane są wybrane oferty pozabankowych pożyczek na 3 miesiące. Dla ułatwienia wyboru pożyczkodawcy, podano wysokości miesięcznych rat dla różnych kwot pożyczek. W ostatniej kolumnie znajdziesz dwa linki – jeden przeniesie Cię na stronę internetową danej firmy, drugi do analizy oferty wybranej pożyczki na obecnej stronie.

Oferty pożyczek długoterminowych

Wonga logo
Chwilówki Wonga
4.2 (84%) 35 ocen
Kwota pożyczki

100 - 15000 zł

Czas na spłatę

2 - 24 miesiące

Monedo Now Logo
Pożyczki Monedo
3.8 (75%) 12 ocen
Kwota pożyczki

1500 - 10000 zł

Czas na spłatę

6 - 24 miesiące

Zaplo logo
Pożyczki Zaplo
4.6 (92.63%) 19 ocen
Kwota pożyczki

1000 - 10000 zł

Czas na spłatę

3 - 36 miesięcy

Gdzie zatem warto pożyczyć na 3 miesiące?

Jeśli spojrzymy na tabelę z perspektywy kosztów, polecić można pożyczkę Wongi. Z kolei z punktu widzenia elastyczności oferty i przyznawalności, na wyróżnienie zasługuje Monedo, który pozytywnie wyróżnia się także kosztami.

Warto jednak zaznaczyć, iż w przypadku terminu spłaty krótszego terminu spłaty niż 3 miesiące – wynoszącego 60 dni, będąc nowym klientem Ferratum, można otrzymać pożyczkę za darmo. Jeśli jesteśmy w stanie spłacić zobowiązanie w tym okresie, jest to korzystniejsza opcja niż pożyczka na 3 miesiące, gdyż nie wiąże się z poniesieniem żadnych kosztów.

Niektórzy mogą również spłacać jedną pożyczkę drugą, aby tylko nie ponieść kosztów (korzystając z promocji dla nowych klientów w kilku firmach) – jest to jednak dość ryzykowne podejście.