Kredyt na 20 tysięcy
4 (80%) 1 ocen

Kredyt lub pożyczka na 20 000 złotych

Kwota kredytu wynosząca 20 000 złotych sprawia, że na rynku pozostają niemal tylko oferty banków – rzadko która firma pozabankowa udzieli tak wysokiej pożyczki.
Jeśli chodzi o banki, sprawa jest dość prosta – jeśli jesteśmy zainteresowani wzięciem kredytu w kwocie 20000 zł, musimy złożyć wniosek w wybranym banku i zaczekać na odpowiedź. naturalnie nie zawsze będzie ona pozytywna, im lepszą sytuację finansową możemy wykazać tym większe prawdopodobieństwo pozytywnej decyzji. Skąd wiedzieć który bank ma korzystny kredyt w kwocie 20 tys zł?

Wystarczy skorzystać z porównywarki takich kredytów (dane są dostarczane przez same banki) – wystarczy przejdź do porównywarki, wpisać kwotę 20000 oraz liczbę miesięcy (tym samym liczbę rat), po wprowadzeniu danych porównywarka pokaże uszeregowane oferty.

Co w przypadku gdy nie mamy szans na wzięcie kredytu 20 tys złotych w banku? Pozostają nam nieliczne firmy pożyczkowe, bowiem takie oferty kończą się najczęściej na 10-15 tysiącach. Z firm które udzielają większych pożyczek i mają dobra przyznawalność można polecić rapidamoney.pl (jest tam wymagana jednak osoba gwaranta – poręczyciela.)